Magnetic Mount High Performance 9dBi Gain 2G 3G External Antenna

Magnetic Mount High Performance 9dBi Gain 2G 3G External Antenna

Përshkrim i shkurtër:

Product Details 1. Product Name: Magnetic Mount High Performance 9dBi Gain 2G 3G External Antenna High Gain 3G External Magnetic Mount Antenna   2. Description Applications: LTE /GSM/CDMA/DCS/PCS/WCDMA/UMTS/HSDPA/GPRS/EDGE/IMT Cellular 2G 3G Applications   Features: 2G 3G Full Band Coverage High Efficiency Stable and Reliable Performance RoHS Compliant   3. Introduction This magnetic mount 3G external antenna is designed to cover all cellular 2G 3G GSM bands, covering frequen...


 • FOB Çmimi: US $0.5 - 20 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: T/T, PAYPAL
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  GSM CDMA UMTS antenë 7dbi.jpg

  1. Product Name:

  Magnetic Mount High Performance 9dBi Gain 2G 3G External Antenna

  High Gain 3G External Magnetic Mount Antenna

   

  2. Description

  Applications:

  LTE /GSM/CDMA/DCS/PCS/WCDMA/UMTS/HSDPA/GPRS/EDGE/IMT

  Cellular 2G 3G Applications

   

  Features:

  2G 3G Full Band Coverage

  High Efficiency

  Stable and Reliable Performance

  RoHS përputhje

   

  3. Hyrje

  This magnetic mount 3G external antenna is designed to cover all cellular 2G 3G GSM bands, covering frequencies 698-960 MHz / 1710-2170 MHz.

  4. Specs

  • varg frekuencë (Mhz) L 850/900/1800/1900/2100
  • VSWR: 1,5
  • Gain: 9dbi
  • Max fuqi të dhëna (W): 60
  • rezistencë e plotë Input 50
  • lloj polarizimi: Vertical
  • Gjatësia Antena (mm): 435
  • Gjatësia Cable (mm): 3M ose të tjera
  • type Cable: RG58U / RG 174
  • Llojet lidhës: SMA / SMB / SMC / MMCX / CRC9 / lidhës TS9 dhe kështu me radhë
  • Në rritje: Magnetic
  • Strehimi: Black
  • Temperaturat Storage: -45 deri + 75 ° C
  • Temperatura e punës: -45 deri + 75 ° C

   

  5. Specs Chart

  gsm antenë 9dbi

   

  6. VSWR

  GSM Magnetic Mount Antenna

  7. Radiation Pattern

   

  Radiation for GSM Magnetic Mount Antenna

   

  Magnetic Mount Antenna Radiation Pattern

   

  MS Telecom Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë të antenës GSM me montim magnetike, shtim të lartë të 9dbi dhe 800MHz në varg 2,170mhz frekuencave në Kinë. Me ndihmën e pajisjeve të avancuara dhe të profesionistëve, ne jemi në gjendje të furnizojë konsumatorët antenën e cilësisë më të mirë me punën e të besueshme dhe qëndrueshmëri të fortë. Ju lutem pjesa tjetër e siguroi me shumicë prodhimet tona të bëra në Kinë me çmim konkurues.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!
  WhatsApp Online Chat!