• 5.8G FPV Omni Directional Antenna
  • 3dBi Gain Rubber Duck 868MHz  Antenna
  • Portable DAB DAB+ Active Stereo Antenna

Produkte Featured

RRETH NESH

Kompania jonë ka qenë në fushën e antenës për më shumë se 5years, dhe në bazë të kërkesave të tregut, ne mund të zhvillojnë të ndryshme të antenave me cilësi të lartë, në përputhje me kërkesat e konsumatorëve.

As  a leading advanced designer and manufacturer , MS TELECOM can provides one-stop RF antenna solutions , including: Cellular antennas, RFID antennas, LoRa antennas ,Base Station antennas, TV antennas,  WIFI antennas , NB-IoT antennas and so on .

 

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!
WhatsApp Online Chat!